Współpraca


Patronat
Tak Brzmi Miasto

Tak Brzmi Miasto to wciąż jedna z najważniejszych inicjatyw na polskim rynku muzycznym. Platforma do dyskusji branżowych, spotkań, networkingu i promocji niszowych artystów. Dodatkowe wydarzenia odbywają się poza samym festiwalem m.in. w Poznaniu. GŁOŚNIEJ było jednym z patronatów medialnych Tak Brzmi Miasto w 2019 roku. Stale współpracujemy z ekipą przy bieżących wydarzeniach.

Patronat
Festiwal Tony

Tony to młoda, rzeszowska inicjatywa. I nie bójmy się powiedzieć tego, że jeden z nielicznych festiwali muzycznych w pandemii. Festiwal Tony przynosi Rzeszowianom możliwość doświadczenia różnorodnych koncertów. GŁOŚNIEJ miało przyjemność współpracować z Festiwalem Tony w ramach promocji edycji 2020.

Projekt
Festiwal Fama

W 2018 roku, na Festiwalu FAMA, Witold i Joanna rozpoczęli GŁOŚNIEJ. Projekt wyrasta z tego Festiwalu, jednak w jego DNA znajduje się również rozwój i poszerzanie granic. Tym sposobem, w roku 2020 część ekipy współtworzyła strategię komunikacji dla Festiwalu.

Twórco i twórczyni!

Jeśli wydajesz płytę i szukasz wskazówek w kwestii promocji, social media i PR-u – służymy wsparciem. Profesjonalnie zajmujemy się promocją największych marek w Polsce i mamy kompetencje w robieniu GŁOŚNIEJ. Jednocześnie świetnie kumamy to, czego potrzebują twórcze dusze i debiutanci. O portfolio zapytaj nas w wiadomości prywatnej.

Organizatorze i organizatorko!

Trzymamy kciuki za wszystkie inicjatywy, które mają na celu promocję polskiej muzyki i które swoją działalnością poruszają problemy rynku muzycznego w naszym kraju. Jeśli jesteś zainteresowany patronatem medialnym lub inną formą współpracy dotyczącą tworzonego przez Ciebie wydarzenia, daj znak. Znajdziemy rozwiązania, które będą zgodne z Twoimi wartościami.

Dziennikarzu i dziennikarko, fotografie i fotografko!

Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej ekipy? Chcesz komentować bieżące wydarzenia i masz pomysł na rozwój kolektywu? Kreatywnym osobom zajaranym muzyką, kulturą i lajfstajlem nie mówimy “nie”!

Chcesz pogadać albo zrobić coś wspólnie?

Z chęcią się spotkamy. Serio.

Pogadajmy