Nasz Team


Joanna Hała

Redaktorka | Dziennikarka | Kreatywna

Pisze o tym, co lubi najbardziej - fascynujących osobowościach i dobrych dźwiękach. Zawodowo jako PR-owiec i project manager łączy zamiłowanie do kultury i agencyjną pracę. Współpracowała lub współpracuje z: magazynem Freshmag, Gazetą Magnetofonową, Festiwalem Fama, Artist in Bloom. Interesuje ją branża muzyczna w kontekście biznesowym. Lubi małe festiwale, koncerty na dziesięć osób i rozmowy z debiutantami.

joanna hała
witold regulski

Witold Regulski

Redaktor | Dziennikarz

Entuzjasta radia. Twierdzi, że w życiu najlepiej wychodzi mu słuchanie muzyki, dlatego lubi o niej opowiadać. Swoimi odkryciami dzieli się na antenie poznańskiego Radio Afera, gdzie jest członkiem redakcji muzycznej i współprowadzącym autorską audycję Folkowa Rewolta. Interesuje się przede wszystkim historią muzyki popularnej. Zawodowo copywriter.

Jolanta Kikiewicz

Redaktorka | Dziennikarka

Człowiek od contentu. Tłumaczka, dziennikarka “IKS”. Myśli pisaniem, na co dzień zajmuje się marketingiem, a po godzinach stuka w literki pisząc doktorat o retromanii. Content is love, content is life.

jolanta kikiewicz
zuzanna rawska

Zuzanna Rawska

Graficzka | Kreatywna

Graficzka i architektka. Entuzjastka festiwali i naszych briefów. Od samego początku wspiera GŁOŚNIEJ w działaniach wizualnych.

Szymon Błoszyk

IT Hero | Cyberżołnierz

Dba o to, żeby strona nie wyglądała jak myblog z 2005 roku. Szymon stworzył taką stronę, która współgra z naszym zamysłem i fantastycznie niesie wszystkie grafiki oraz zdjęcia innych twórców. Zawodowo Web Developer pasjonujący się UI Designem, w wolnych chwilach ratuje świat przez cyberprzestępcami.

szymon błoszyk
damian niemczal

Damian Niemczal

Fotograf

Damian przez pierwszy okres działalności GŁOŚNIEJ oddawał wizualnie nastrój wszystkich wywiadów i eventów. W większości tekstów wciąż możecie oglądać jego fotografie. Pasjonat fotografii, muzyki filmowej, astronomii oraz literatury naukowej. Na jego Instagramie znajdziecie kadry z podróży i koncertów. Ciągle głodny wiedzy. Z zawodu jest programistą.

Z kim współpracujemy?


Pan Winyl

Tomek Olszewski niestrudzenie wzbogaca polski rynek muzyczny o informacje dotyczące nowych, ciekawych artystów. Człowiek-instytucja: wydawca, dziennikarz, menadżer zespołów. W ramach współpracy z GŁOŚNIEJ stworzył tekst o polskich realiach rynku widzianego okiem menadżera. Szczegółowe informacje o Tomku na profilu Pan Winyl.

Francis Tuan

Kojarzycie go jako lidera mistyczno-popowej grupy Francis Tuan i vintage’owej Katedry. Dla GŁOŚNIEJ Francis napisał niezwykły tekst o płycie “Dasfurtenfaf” zespołu AKX. Jego tekstów na portalu z pewnością będzie więcej, kiedy skończy doktorat o Tadeuszu Micińskim.

Natalia Kranz

Natalia zrobiła niezwykle klimatyczne i unikatowe zdjęcia z wywiadów dla GŁOŚNIEJ. Na co dzień jej fotografię możecie obserwować na Facebooku.

Chcesz pogadać albo zrobić coś wspólnie?

Z chęcią się spotkamy. Serio.

Pogadajmy