O nas

Redaktor Naczelna

JOANNA HAŁA

asiulka
Lubi przede wszystkim słowo pisane i cały czas wierzy w to, że ludzie chcą czytać dłuższe i pogłębione treści. Polonistka, pisze o muzyce i kulturze. Współpracuje z poznańskim magazynem Freshmag. Zawodowo specjalistka public relations, realizuje się w projektach związanych z promocją designu i edukacji. Interesuje ją branża muzyczna w kontekście biznesowym. Lubi małe festiwale, koncerty na dziesięć osób i rozmowy z debiutantami.
vitold

Redaktor Naczelny

WITOLD REGULSKI

Entuzjasta radia. Twierdzi, że w życiu najlepiej wychodzi mu słuchanie muzyki, dlatego lubi o niej opowiadać. Swoimi odkryciami dzieli się na antenie poznańskiego Radio Afera, gdzie jest członkiem redakcji muzycznej. Interesuje się przede wszystkim historią muzyki popularnej. Podobno są osoby, które uważają go za nadzieję polskiego dziennikarstwa muzycznego. Na co dzień pracuje jako copywriter.

Redaktor

JOLANTA KIKIEWICZ

jola
Twierdzi, że życie bez koncertów jest dla niej bez sensu. Od decyzji o kontynuacji projektu od razu było wiadome, że musi zasilić GŁOŚNIEJ swoją perspektywą. Przez wiele lat na różne sposoby pisze o najnowszej muzyce dla poznańskiego „IKS” i kulturapoznan.pl. Mniej i bardziej zawodowo robi w książkach, więc chce Wam przedstawić także te muzyczne.
damien

Fotograf

DAMIAN NIEMCZAL

Sprawia, że GŁOŚNIEJ ma kolejny, obrazowy wymiar. Wpada na wywiady z aparatem, robi oprawę zdjęciową dla #LitSunday i planuje z nami podbój świata video. Pasjonat fotografii, muzyki filmowej, astronomii oraz literatury naukowej. Na jego Instagramie znajdziecie kadry z podróży i koncertów. Ciągle głodny wiedzy. Z zawodu jest programistą.